אדריכלות בתים פרטיים

קרה לכם שהגעתם לבית של חברים חדשים והתאכזבתם כשגיליתם שבתוך ארבעת הקירות הפרטיים שלהם אפשר למצוא הכול חוץ מאווירה טובה ותחושה ביתית? או לחילופין – הגעתם לביתו של מישהו זר ומהרגע שנכנסתם בדלת לא רציתם לעזוב בגלל האווירה המיוחדת ששררה בבית?

בינינו, באיזה בית הייתם מעדיפים לבקר יותר?

מסתבר שבבתים מסוימים אפשר להרגיש יותר בבית מאשר בבתים אחרים וזוהי המהות של אדריכלות בתים פרטיים – להפוך בית למקום שבו כולם רוצים לבקר אבל חשוב מהכול, הדיירים שלו מרגישים הכי טוב שאפשר כאשר הם נכנסים אליו. האתגר הגדול של אדריכלי בתים פרטיים היא התאמת עיצוב הפנים של הבית לאופיו של הדייר. לצד הייחודיות חשוב לשמור על נוחות ויעילות מקסימאליים כדי שאורחיו יוכלו לקשר את סגנונו הייחודי של הבית עם תחושה נעימה ומרגיעה. מהם האלמנטים בהם משתמשים אדריכלים לעיצוב פנים כדי להשיג את השילוב המנצח?

  • סגנון מוביל עם שילוב של סגנונות משניים – כדי להימנע מלהפוך את עיצוב הפנים של הבית לצפוי מדי, מומלץ "לשבור" אותו עם כמה אלמנטים שונים. אם למשל החלטתם לעצב את הבית בקווים נקיים ובצבעים קרים, שילוב של פריט אומנות צבעוני או אריחים בעלי מראה עתיק יתנו לעיצוב זריקת צבע ויהפכו אותו למורכב יותר.
  •  שמירה על נוחות – אין דבר מעצבן יותר מלהתארח בבית של אחרים ולגלות שהספה, עליה אתם הולכים להעביר כמה שעות, אינה נוחה, או שהטלוויזיה ממוקמת בזווית לא נוחה שמאלצת אתכם למתוח את הצוואר, או במקרה שנשארתם לישון וגיליתם שהמיטה ממוקמת מתחת לחלון ממנו שומעים את הרעשים בחוץ. אדריכלות בתים פרטיים נועדה להשיג לכם ולאורחיכם את תחושת הנוחות המרבית הנובעת מסידור נכון של הרהיטים, שימוש בחומרים הטובים ביותר עבורכם והתאמת הריהוט לחללים בבית.
  • ניצול יעיל של חללים – תפקידם של אדריכלי בתים פרטיים היא להפיק את המרב מגודלו של הבית, לעצב את החללים בו כך שיותירו תחושה של מרחב או של אינטימיות. ניתן לעשות זאת על-ידי הטמעת נישות בחללים גדולים שיבצעו בהם הפרדה לכמה חללים קטנים או לחילופין – לשבור את ההפרדה בין החדרים השונים ובכך ליצור חלל גדול יותר.
  • עבודה עם ספקים טובים – אדריכלות בתים פרטיים כוללת גם עבודה רבה מאחורי הקלעים – חיפוש מוצרי גלם ורהיטים איכותיים, היכרות עם אנשי מקצוע המעניקים שירותים לבית ועוד. עבודתה טובה של אדריכל הפנים תשפיע רבות על איכות החיים של הדיירים ולכן חשוב מאוד להסתייע באדריכל העובד עם בעלי המקצוע הטובים ביותר.

ניצן הורוביץ נחשב לאחד מאדריכלי הפנים הטובים ביותר בישראל ועומד כיום בראש מחלקה לאדריכלות ועיצוב פנים במכללה יוקרתית. אהבתו של ניצן למקצוע ולאנשים עמם הוא עובד מביאה לתוצאות יפהפיות בעיצוב הבית ובתי עסק פעם אחר פעם ולבסיס רחב של לקוחות נאמנים ומרוצים וחבריהם.

לקביעת פגישת ייעוץ התקשרו:  052-6935632