עיצוב חדר שינה

למרות שישנה חשיבות מכרעת של עיצוב חדר שינה על איכות היחסים ועל האינטימיות בין בני זוג חדר שינה זהו אחד החללים הפחות מושקעים בבית בכל הקשור לעיצוב. כדי לעצב חדר שינה בחכמה מספיק לפעול עפ”י מספר כללים מנחים ותראו כיצד הזוגיות שלכם תעלה בכמה רמות.

 1. המיטה כפריט עיצוב מרכזי
  כשעוסקים בעיצוב חדר שינה, אחד הנושאים המרכזיים שעומד על הפרק הוא המיטה. רצוי מאוד שהמיטה תאותר בקיר תומך מרשים ומעוצב. מומלץ להשקיע בבחירת מצעים בצבעים חמים ובמרקם נעים למגע. כדאי לשמור על המיטה מסודרת ולאתר אותה בכיסוי וכריות נוי בצבעים התואמים את החלל.
 2. מיקום הרהיטים
  כדי שעיצוב חדר שינה יטיב עם הזוגיות, חשוב שהמיטה תמוקם במרכז החדר, כך שהגישה אליה תתאפשר משני הצדדים. במידה ותבחרו לשלב בחדר שידות או גופי תאורה, מומלץ שיהיו שניים כאלה, אחד מכל צד. בחדרים גדולים יותר כדאי להוסיף ספסל בקצה המיטה ולמקם שזלונג או כורסה לצד החלון לטובת מנוחה או קריאה.  את הארון כדאי למקם כך שלא יחסום את הכניסה לחדר ובמידה ותרצו לשלב מראה, אז השתדלו למקם אותה לצד המיטה ולא ממולה.
 3. בחירת צבעים
  אנו נכנסים לחד השינה כדי לנוח ולהירגע מתלאות היום וליצור אוירה אינטימית ונעימה עם בן או בת הזוג. זו הסיבה מדוע חשוב להקפיד לשלב בחדר השינה צבעים רכים ומרגיעים.
 4. הוספת אלמנטים עיצוביים
  לא משנה אילו פרטי עיצוב תבחרו לשלב, רצוי שיהיה מספר זוגי שלהם בחדר, כך למשל שני גופי תאורה – אחד מכל צד, שני פמוטים עם נרות ריחניים או שני שטיחונים לצדי המיטה. וודאו שהאלמנטים העיצוביים שתשלבו הם בעלי משמעות חיובית, רומנטית ועוסקים בזוגיות. כך למשל אל תתלו תמונה ובה דמות בודדה. העדיפו סמלים מעולם הרוח המסמלים קרבה, אהבה ואינטימיות.
 5. סדר וארגון
  סדר וארגון הם המפתח לתחושה של רוגע ושלווה. כדי לשמור על חדר השינה שלכם מסודר, הקפידו להציע את המיטה מדי בוקר, תתלו את הבגדים על מתלה והוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה אל סל הכביסה. אל תאחסנו על גבי השידות מגזינים ישנים או קבלות לתשלום ופשוט תוודאו שהחלל יהיה נעים, נקי ומסודר.עיצוב פנים חדר שינה

סטודיו עיצוב ניצן הורוביץ הינו מומחה לעיצוב פנים ומגוון חללים פרטיים ועסקיים. בזכות שנים של עיצוב, תכנון ועיצוב פרטי ריהוט בהתאמה אישית וסטיילינג גייסנו את מגוון הכישורים ואת ההשראה הנדרשת כדי להעניק לכם עיצוב בתים עם טוויסט אחר, חללים מפוארים וחדרים בעיצוב מקורי. אם אתם חפצים בעיצוב חדר שינה חלומי, נשמח להעניק לכם אחד כזה. כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.