עיצוב חדר שינה הורים

חדר שינה הורים הוא חלל אינטימי אשר נועד לקרב בין בני הזוג ולהוות עבורם מקום בו ניתן להירגע מתלאות היום, להיות ביחד ולהירדם בנעימים. זו הסיבה מדוע יש חשיבות מכרעת לעיצוב חדר שינה הורים כחלל המשרת את הפונקציות להן נועד. כיצד יוצרים חלל כזה ומהם המרכיבים שיוצרים עיצוב מושלם עבור חדר הורים? בואו ונגלה.

חדר שינה כמקום מרגוע

כדי ליצור תחושה מרגיעה בחלל החדר, מומלץ שלא לאחסן בו נעליים אשר נושאות עמן אנרגיה זרה מבחוץ. אנרגיה כזו יוצרת “רעש” ואינה מאפשרת לישון בנינוחות. כמו כן , יש לצבוע את החדר בצבעים שקטים המשרים שלווה ולא צבעים עליזים ואנרגטיים מדי כגון אדום, כתום או ירוק.
מומלץ לתלות על החלון וילון שיהווה מאין מחיצה מעדנת בין האנרגיה הנכנסת אל החדר מן החוץ. יש למקם בחדר תאורה נעימה וחמה ולהימנע משימוש בתאורת פלורסנט. כדאי גם לשלב בחלל שני שטיחים מפנקים לצד המיטה, כדי להכניס תחושה של חמימות ביתית אשר תביא גם לשינה רגועה.

עיצוב חדר שינה הורים כחלל אינטימי

על מנת להפוך את חדר השינה למקום אינטימי המשדר זוגיות, אהבה וקירבה מומלץ להשתמש באלמנטים עיצוביים מעולם האהבה. כך למשל כדאי לשלב תמונה של בני הזוג יחד, נרות ליצירת אווירה אינטימית, קטורת ופסלונים המדברים אהבה. רצוי להכניס כמות זוגית של פריטים כמו מנורות ושטיחים. גם לצבע יש תפקיד חשוב ביצירת הרומנטיקה, לכן בדרך כלל מומלץ לשלב בעת עיצוב חדר שינה הורים אלמנטים עיצוביים בצבע אדום, הצבע של האהבה. לדוגמא: כריות נוי אדומות, פרחים אדומים או כיסוי מיטה המשלב את הצבע האדום.

עיצוב חדר שינה כחלל אסטטי ומזמין

בכדי שנוכל אכן להירגע בחדר השינה שלנו ולהתפנות בו לעיסוקים לשמם הוא נועד, רצוי מאוד להוציא מהחדר פריטים וחפצים שיסיחו את דעתנו ויעמיסו עלינו רגשית. כך למשל, מומלץ שלא לאחסן ספרים או מגזינים בחדר השינה. בנוסף, רצוי לשמור על החדר נקי ומסודר. מדיי בוקר להציע את המיטה, להוציא כביסה מלוכלכת ולקפל ביגוד שנזרק איי שם. מומלץ לאוורר את החדר מדי בוקר ולהכניס אליו אנרגיה רעננה וחמצן נקי.

סטודיו עיצוב ניצן הורוביץ הינו מומחה לעיצוב פנים ובין היתר עיצוב חדר שינה הורים.  הודות לשנים של עיסוק בתחום עיצוב ואדריכלות פנים, יש ברשותנו את הידע, הניסיון ומכלול הכישורים הנדרשים כדי לעצב עבורכם חלל מפנק , מזמין ומרגיע לטובת אינטימיות ושינה. אם אתם חפצים בעיצוב חדר שינה הורים עם שיק, סגנון ואמירה אישית, נשמח להעניק לכם אחד כזה. כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר ונעמוד לשירותכם.