עיצוב חדרי מגורים

 

[vslider name="bedroom"]

 

"חלמתי במשך שנים לעצב מחדש את הבית שלנו. לא ברמה של שיפוץ אבל רציתי לחדש את הריהוט ולארגן מחדש את החדרים כדי שיהיה הרבה יותר כיף להיות בהם. כשהתחלתי לברר לגבי עלויות וספקים ראיתי שמדובר בהמון עבודה שתגזול ממני שעות רבות במקרה הטוב ואת השפיות שלי במקרה הרע. החלטתי לפנות לניצן, ישבנו ביחד על העיצוב שרציתי, קבלתי ממנו יחס מדהים והמון עצות על עיצוב חדרי מגורים. אחרי שסיימנו את העבודה חזרתי יום אחד הביתה והבנתי שבאותו הרגע נכנסתי לבית שתמיד חלמתי עליו". ורד, 39, הרצליה.

אם החלטתם לבצע שיפוץ או לעצב מחדש את הבית, אתם ודאי יודעים כמה מורכבת יכולה להיות העבודה. בשוק הרווי בבעלי-מקצוע ברמות שונות של איכות ומקצועיות, קשה לדעת מיהו הספק שדרכו תקבלו את העבודה הטובה ביותר וכל טעות עלולה לעלות ביוקר. תפקידו של מעצב פנים בתהליך עיצוב חדרי מגורים הוא לתרגם את החלום שלכם למציאות ולנצח על תהליך העיצוב באמצעות שיתוף פעולה עמכם ובמקביל עם ספקי השירות הטובים ביותר בשוק.

עיצוב חדר מגורים באמצעות מעצב פנים

תחילת העבודה כוללת ייעוץ ראשוני – מעצב הפנים מגיע לביתכם, לומד אותו ובשיתוף פעולה מלא עמכם מחליט על המראה הרצוי. ההיבט המשמעותי בתהליך זה הוא הבית עצמו – האם מדובר בדירה קטנה שמטרת העיצוב היא ליצור בה יותר מרחב ולחדש את מראה או שמדובר בבית פרטי שבעליו מעוניינים להקנות לו מראה שונה וחדש?

כאשר מדובר בעיצוב חדר מגורים המשמש לשינה העיצוב מצריך התחשבות בגורמים כגון גודל החדר, מיקום החלונות ודלת הכניסה ועוד. מכיוון שמדובר בחדר בו אנו נרדמים וקמים בבוקר חשוב שהוא יקנה לנו את ההרגשה הטובה ביותר. ניתן להשיג זאת על-ידי שימוש בגופי תאורה צבעוניים המשמשים גם כאביזר קישוט לחדר, צביעת הקירות בצבעים רכים שיהפכו את האווירה בו לנינוחה ושימוש בריהוט יעיל שניתן לשנות את גודלו במידת הצורך.

מדוע חשוב להיעזר במעצב פנים איכותי?

לעיתים מדובר בעיצוב חדר מגורים אחד בלבד, לרוב יהיה מדובר בסלון המאכלס מספר אנשים ביום-יום. כדי להקנות לחדר אווירה נינוחה ונעימה  אפשר להסתפק לעיתים בהחלפת הריהוט בלבד אך פעמים רבות שינוי זה מצריך גם עבודות צביעה, ריצוף מחדש ועבודות נוספות כדי לתקן את הפגמים הקיימים העלולים להפריע לעיצוב. כאן תפקידו של מעצב הפנים הופך למשמעותי יותר – מעצב פנים איכותי עם ניסיון רב עובד לרוב עם אנשי המקצוע האמינים והאיכותיים ביותר.

השירות היוצא מן הכלל הניתן בסטודיו לעיצוב של ניצן הורוביץ כולל ייעוץ מלא כבר מהרגע הראשון, ליווי אישי לאורך כל תהליך העיצוב  ועבודה עם ספקי השירות הטובים והאמינים ביותר. העבודה מתאפיינת בשיתוף פעולה מלא ויחס קשוב שיסייעו לכם ליהנות בסוף התהליך מהבית שתמיד חלמתם עליו.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ התקשרו: 052-6935632