עיצוב פנים

השוק רווי במעצבי פנים ובאדריכלים המציעים את שירותיהם. כיצד נדע לבחור את מעצב הפנים שלנו? ההיצע כל כך רחב והבחירה ממש קשה. להלן 5 טיפים שיעזרו לכם לבחור את מעצב הפנים שיעצב את דירת חלומותיכם.

עיצוב פנים ניצן הורוביץ

  1. המלצות- כמו בכל תחום גם בתחום העיצוב, כדאי ביותר לבחור איש מקצוע לעיצוב פנים לא רק מפרסום אלא על סמך המלצות . העדיפו להגיע לפגישת היכרות עם מעצבי פנים שקיבלתם עליהם המלצה מאנשים קרובים ואם אין ברירה וכבר הגעתם למעצב על סמך פרסום, בקשו ממנו מספר ממליצים ועשו את שיעורי הבית בעצמכם.
  2. פורטפוליוהסתכלו בתיק העבודות ובדקו האם סגנון העיצוב מייצג אתכם, את רצונותיכם ואת מה שאתם אוהבים. מעצבי פנים נבדלים ביניהם בין היתר גם בסגנונם האישי, כך שיש הבדלים מהותיים בין האחד לאחר. הבדלים אלו יבוא לידי ביטוי בריהוט שהם יבחרו, בחומרי הגלם ובפריטי העיצוב השונים. כדאי מאוד שהמעצב שתבחרו לעבוד עמו יקלע לטעמכם האישי, כדי שתהיו שבעי רצון מהתוצאה הסופית.
  3. התאמה לתקציב- תחום עיצוב הפנים תפס תאוצה בשנים האחרונות כך שכיום ישנו היצע רחב של מעצבי פנים כשהמחיר עבור שירותיהם משתנה מאחד לאחר בהתאם למוניטין, לאזור העבודה ותחום הפעילות. וודאו שמעצב הפנים עמו תרצו לעבוד, מתאים לכם לא רק מבחינת סגנון העיצוב אלא גם מבחינת התקציב, אחרת יתכנו הפתעות לא נעימות בסוף.
  4. מיקום– במסגרת פרויקט העיצוב תצטרכו להיפגש עם המעצב מספר פעמים, אם זה לפגישת היכרות ואם זה לעריכת קניות משותפות. כדי שיהיה לכם קל ונוח לעבוד ביחד, מומלץ לבחור מעצב פנים שקרוב לאזור מגוריכם או לעבודתכם.
  5. אישיות– כן גם זה פרמטר חשוב. בעידן של מיתוג אישי, מה שבסוף קובע זה האישיות של בעל המקצוע. רבים יהיו מקצועיים ואיכותיים, אך מעטים יהיו כאלה שבאמת יהיה לכם כיף לעבוד עמם. כשאתם בוחרים מעצב פנים, בחרו אחד שתתחברו אליו גם ברמה האישית כדי להבטיח לעצמכם שכל תהליך העיצוב יהפוך לחוויה אחת גדולה.

סטודיו עיצוב ניצן הורוביץ הינו מומחה לעיצוב דירות, עיצוב פנים ועוד, למגוון חללים פרטיים ועסקיים. בזכות שנים של עיצוב, תכנון ועיצוב פרטי ריהוט בהתאמה אישית וסטיילינג גייסנו את מגוון הכישורים ואת ההשראה הנדרשת כדי להעניק לכם עיצוב פנים עם טוויסט אחר. אם אתם חפצים בעיצוב שונה ומקורי אך כזה שגם יהיה פרקטי וישדר את האישיות שלכם, סטודיו עיצוב ניצן הורוביץ ישמח להעניק לכם כזה. כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.