אדריכלות פנים

אדריכלות ועיצוב פנים הוא אחד התחומים הפופולריים כיום וזאת לאור העלייה במודעות של הציבור לתחום העיצוב והסטיילינג והשאיפה להיות מקוריים ולהבדל.
אנשים רבים רואים בביתם את “מבצרם” ומשקיעים ממיטב כספם כדי להפוך אותו למקום מזמין, נעים וכזה שכיף לחיות בו. לא תמיד יש לכל אחד את הידע, הטעם האישי והסגנון כדי לגרום לזה לקרות, וזו הסיבה העיקרית מדוע פונים לשירותי מעצב פנים ואדריכלות פנים.
בעבר דירות ומשרדים נראו זהה והיו בעלי מאפיינים דומים, כיום עם פריחת היבוא מחו”ל והתפתחות הכפר הגלובלי אנשים יותר ויותר נחשפים למגוון סגנונות עיצוב וריהוט, מכירים את השונה ואף רוצים לאמץ אותו בעיצוב חלל הפנים שלהם.
כך למשל רבים מאמצים את סגנון העיצוב הכפרי האנגלי , את הסגנון האיטלקי הקלאסי ורבים משבחים את הריהוט הגרמני המודרני בזכות איכותו ועמידתו.

לא פשוט  למצוא בתוך שפע הסגנונות והמוצרים את הסגנון שיאפיין אתכם יותר מכל, כזה שתתחברו אליו ותרגישו בו “בבית”. רק אדריכל ומעצב פנים מומחה ידע להמליץ לכם על הקו העיצובי הנכון בהתאם לגודל החלל, המבנה המשפחתי, גילאי הדיירים ומיקום הבית או הדירה.

עיצוב דירה יתחיל על פי רוב באפיון ואיתור הצרכים שלכם, רצונותיכם וטעמכם האישי. לאחר שתקבעו ביחד עם מעצב הפנים את מטרות הנכס וייעודו, הליך העיצוב יהפוך להיות בהיר יותר ולמעצב הפנים יהיה קל לגבש את הקומפוזיציה על פיה ינהג במהלך עבודתו.
הבית בו אתם מתגוררים עתיד להיות מקום המבטחים שלכם ועל מנת לאפשר לעצמכם את איכות החיים בה אתם חושקים, כדאי להשקיע  באדריכלות פנים שתהפוך את כלל החללים לפונקציונאליים ושימושיים.
הרי שככל שהחיים בביתכם יהיה נוחים ונעימים יותר, כך התחושה שלכם תהיה רגועה ותתחברו יותר לביתכם.

זהבי עצמון סניף הלחי 019

אדריכלות פנים וסטיילינג עם מעצב מקצועי

אדריכל ומעצב פנים מקצועי ומנוסה ידע להפוך את חלל המגורים שלכם למזמין, פונקציונלי אך בעיקר ל “בית שלכם”  – כזה שמשקף את מי שאתם ואת מה שאתם אוהבים.
אדריכלות פנים מקצועית היא לא זו שמיישמת את הכלים הייחודיים ביותר והמתוחכמים ביותר, אלא כזו שיודעת מה הכלים הנכון ליישום בחלל הפנים שלגם.

אם אתם רוצים להפוך את חלל הפנים שלכם למקום יפה, נוח ונעים, אני מזמין אתכם לפנות לשירותי הסטודיו שלי – סטודיו לעיצוב ניצן הורוביץ, ואשמח להעניק לכם שירות.